Saturday February 24 2024 | شنبه 05 اسفند 1402 | سبت 14 شعبان 1445
قالب سازی دورانی،قالب گیری دورانی،قالب سازی،قالب گیری،قالب دورانی،مخازن پلی اتیلن،روتومولدینگ

ساری ماشین طبرستان سارویه

  r & d

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 21:22:05

  ساری ماشین سارویه طبرستان؛ قالب سازی گیری دورانی؛ r & d

  شركت ساري ماشين طبرستان سارويه با توجه به نيازهاي بازار و همچنين در نظر گرفتن عواملي چون تغييرات تكنولوژي، سلايق مشتريان، شرايط جغرافيايي و همچنين استانداردهاي زيست محيطي و بر اساس يك نگرش اقتضايي براي مطابقت هر چه بيشتر با درخواست مشتريان، اقدام به فراگيري و آموزش بهترين روش هاي فن آوري ساخت و توليد نموده تا بتواند با بهترين شيـوه اي كه در اين صنعت شناخته مي شود، پاسخ گوي درخواست ها و نيازها باشد.آنچـه در الويت اهـداف آتي اين شركت قرار دارد اتخاذ استراتـژي هاي متمركزintensive strategies جهت رسوخ در بازار و توسعه محصول مي باشد و در آینده نزدیک نسبت به استقرار سيستم مديريت كيفيت 9001:2008 iso اقدام خواهد نمود.

  تجهیزات فنی و تولید

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 21:19:18

  ساری ماشین سارویه طبرستان؛ قالب سازی گیری دورانی؛ تجهیزات فنی و تولید

  در بخش فني، با بهره گيري از سالها تجربه و به كارگيري دانش روز و تكيه بر بهره وري همه جانبه شركت، تلاش مي شود تا با كمترين هزينه، بيشترين سود هم براي مشتريان هم براي كاركنان فراهم شود. ما با تكنولوژي روز و مهارت تكنيسين ها و كارگران و با اتكا به اين اصل كه سيستم ما براي رسيدن به اهدافش، همزمان از machine (ماشين)، model(مدل) و سرمايه انساني humane capitol بهره مي برد، عوامل و متغيرهايي را كه باعث شكوفايي و خود كفايي صنعتي مي شوند را سرلوحه كارهاي مان قرار داده ايم و همواره مي كوشيم با تعاملي پويا dynamic equilibrium به نداي شرايط و صداي مشتري گوش دهيم.

  کنترل کیفیت

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 21:16:54

  ساری ماشین سارویه طبرستان؛ قالب سازی گیری دورانی؛ کنترل کیفیت

  كيفيت مهم ترين عامل برتري هر سازمان نسبت به رقبا و همچنين مهمترين پارامتر قضاوت مشتري است. به عبارت ديگر كيفيت، دستيابي استانداردهاي از پيش تعيين شده است استانداردهايي كه با توجه به "نيازها و انتظارات مشتري" و منابع موجود مشخص مي شوند. به همين علت شركت ساري ماشين طبرستان سارويه با توجه به اهداف و خط مشي خود به طور مستمر در برنامه ها و استانداردها بر اساس آخرين ويرايش هاي انجام شده عمل خواهد نمود. اين يعني كار درست را بار اول درست انجام دادن و دفعات بعد بهتر انجام دادن، ما تلاش خواهيم كرد به نيازها و انتظارات منطقي مشتريان، بهترين پاسخ را بدهيم.

  واحد فنی و مهندسی

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 21:11:16

  ساری ماشین سارویه طبرستان؛ قالب سازی گیری دورانی؛ فنی و مهندسی

  شركت ساري ماشين طبرستان سارويه با به كارگيري عناصر متعددي از جمله مشاوره با صاحبان صنايع، روش هاي روزآمد توليد از طريق همكاري با واحد تحقیق و توسعه شرکت، استفاده از مهندسين و تكنيسين هاي كار آزموده، نرم افزارهاي به روز شده فني و با در نظر گرفتن کلیه فرآيند تولید، هر گونه نقص و اشكال مربوط به کلیه مراحل فرآيند تولید را مورد پردازش قرار داده و با اقدامات اصلاحي و بازنگري هاي پيوسته در تلاش است تا بهترين محصول با بهترين کیفیت را به بازار و مشتريان عزیز ارائه نماید.

  برنامه های آتی شركت

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 21:09:20

  شركت ساري ماشين طبرستان سارويه با توجه به نيازهاي بازار و همچنين در نظر گرفتن عواملي چون تغييرات تكنولوژي، سلايق مشتريان، شرايط جغرافيايي و همچنين استانداردهاي زيست محيطي و براساس يك نگرش اقتضايي براي مطابقت هر چه بيشتر با درخواست مشتريان، اقدام به فراگيري و آموزش برترين روش هاي فن آوري ساخت و توليد نموده است تا بتواند به بهترين شيوه اي كه در اين صنعت شناخته ميشود، پاسخ گوي درخواستها و نيازها باشد. آنچه در الويت اهداف آتي اين شركت قرار دارد اتخاذ استراژيهاي متمركز intensive strategies جهت رسوخ در بازار و توسعه محصول ميباشد و در اسرع وقت نسبت به استقرار سيستم مديريت كيفيت iso 9000 اقدام خواهد شد.

  معرفی شرکت

  دسته: درباره شرکت | ارسال شده در 26 دي 1393 ساعت 20:58:18

  ساری ماشین سارویه طبرستان؛ قالب سازی گیری دورانی؛ معرفی شرکت

  گروه تولیدی ساری ماشین با هدف ساخت و تولید انواع ماشین های صنعتی و همچنین قالب مخازن از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده و با استفاده از دانش مدیریت پروژه و تخصص فنی ساخت در طول سال های اخیر توانسته مجموعه ای از نیروهای توانمند ماشین ساز و قالب ساز را گردهم آورده و خدمات ارزنده ای را به چرخه تولید صنعتی در زمینه های مختلف ارائه نماید و کشور را از ورود این ماشین آلات و قالب های مخازن پلاستیکی بی نیاز نماید.

  این گروه در نظر دارد جهت کسب بالاترین سطح رضایت مشتریان خود، با اجرای برنامه های زیربنایی، خدمات قابل ارائه خود را در دنیای رقابتی امروز ارتقاء داده و خود را بعنوان یک مرجع برای اجرای صحیح پروژه های تولیدی کشور مطرح نماید.

  Copyright © 2011 Sari Machine Co. All Rights Reserved
  Designed & Supported By Moje Sevvom ad